X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
کسب درآمد اینترنتی از سایت های معتبر و حقیقی با آموزش - آرشیو 1391/6
به وبلاگ ما خوش آمدید - لطفا صفحه را تا پایان مشاهده کنید
تبلیغات

سایت کسب درآمد یک باکس

ثبت نام


با عرض سلام. یک باکس یکی از بهترین سایت های کسب درآمد ایران است که می توانید روزانه 100هزار تومان پول بدست بیاورید.در این سایت کسب درآمد روزانه سهمیه دارید مثلآ روزانه 30 کلیک .اگر چند روز کلیک نکنید سهمیه های شما روی هم انباشته می شود و می توانید همه را کلیک کنید.درآمد هر کلیکی 10تا17تومان استو اگر کاربر ویژه شوید بیشتر هم دریافت می کنید.این سایت کسب درآمد یکی ار آسان ترین سایت کسب درآمد ایران است که به راحتی می توان با آن کار کرد و درآمد روزانه ی خود را به 100 هزار تومان رساند.برای بهره مندی از این امکانات کلیک کنید.

ثبت نام                                                                                    ثبت نام

روش ثبت نام دریک باکس: روی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده وسپس بر روی گزینه ی عضویت کلیک کرده وسپس نام کاربری وبعدرمز عبور وبعد برای امنیت بالا رمز عبور را مجددآ تکرار می کنیم و بعداز رمز عبور ایمیل شخصی خود را وارد کنید ایمل یا میتوانید به جای آن آی دی خود را اضافه کنید ودر آخر آن @yahoo.comرا وارد کنید وسپس سال تولد خود را وارد کنید وبعداز آن روی گزینه ی قوانین ارئه خدمات:و بله من قوانین را قبول میکنم کلیک کنیدوبعد از انجام این کار کد امنیتی را همان طوری که در زیرش نوشته وارد کنیدو بعد روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید.

برچسب ها : دفعات بازدید : 62
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 31 شهریور 1391 و در ساعت : 18:44 - نویسنده : سعید

سایت کسب درآمد خارجی 6دلار

ثبت نام


اگر به دنبال یک سایت خارجی با پرداخت به ازای هر کلیک 6دلار .در این سایت کلیکی خارجی می توانید زیر مجموعه جمع کنید.اگر به دنبال درآمدی آلی هستید به این سایت کلیکی خارجی مراجعه کنید واز دلار و امکانات لذت ببرید.با تشکر. ثبت نام کنید.
ثبت نام

روش ثبت نام درسایت کلیکی خارجی ششدلار: اول بر رو ی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده وبعد بر روی گزینه ی Registerکلیک کرده و بعد نام کاربری وسپس رمز عبور وبعد برای امنیت بالا رمز عبور را تکرار کنید و بعد آدرس ایمیل خودرا وارد کنید ایمیل یا آی دی خودرا با اضافه کردن @yahoo.com وارد کنید و بعد نام کامل خود را وارد کنید و بعد نام کشور ساکن در آن را وارد کنید{ایران} و بعد روی مربع روبروی I Accept Terms کلیک کرده این به این معنا است که من قوانین سایت را خوانده وقبول می کنم و بعد روی گزینه ی create Account که به معنای ثبت نام است کلیک کنید.

برچسب ها : دفعات بازدید : 136
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 31 شهریور 1391 و در ساعت : 17:08 - نویسنده : سعید

سایت کلیکی تو باکس

ثبت نام

با عرض سلام .اگر به دنبال یک سایت کسب درآمد با پول خوب هستیدبه نظر ماتوباکس است. این سایت باداشتن زیر مجموعه بهترین سایت کلیکی است.زیر مجموعه های این سایت شامل آسمان باکس و آسان باکس است. این سایت یکس از مشهورترین سایت کلیکی استکه با امنیت بالا به کار خود ادامه میدهد.برای مشاهده ی آگهی 10 تا15 تومان پرداخت می گردد.پرداخت پول به بانک های عضو شتاب.با تشکر .ثبت نام کنید .
ثبت نام
روش ثبت نام در تو باکس: روی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده وسپس بر روی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده وسپس نام کاربری وبعدرمز عبور وبعد برای امنیت بالا رمز عبور را مجددآ تکرار می کنیم و بعداز رمز عبور ایمیل شخصی خود را وارد کنید ایمل یا میتوانید به جای آن آی دی خود را اضافه کنید ودر آخر آن @yahoo.comرا وارد کنیدو وسپس سال تولد خود را وارد کنیدوسپس روی سوال امنیتی کلیک کرده ودرزیرش پاسخ آن سوال را بنویسید و بعد کد امنیتی را که در تصویر می بینید وارد کنیدکلیک کنیدوبعد از انجام این کار قوانین را قبول کرده وروی گزینه ی بله کلیک کرده وبعد از آن روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید.

برچسب ها : دفعات بازدید : 84
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 31 شهریور 1391 و در ساعت : 15:00 - نویسنده : سعید

کسب در آمد از سایت کلیکی آسمان باکس

اگر به دنبال درآمدی آلی و همرا با امکانات فراوان هستید به سایت کلیکی آسمان باکس مراجعه کنید و از مشاهده ی تبلیغات لذت ببریدو به دلخواه به زیر مجموعه های خود جوایز بدهید.در این سایت کسب درآمد برای مشاهده ی هر تبلیغ 10تا15تومان داده میشود.هر چه سریع تر ثبت نام کنید که جوایز ارزشمندی بگیرید.

ثبت نام

روش ثبت نام در آسمان باکس: روی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده وسپس بر روی گزینه یثبت نام کلیک کرده وسپس نام کاربری وبعدرمز عبور وبعد برای امنیت بالا رمز عبور را مجددآ تکرار می کنیم و بعداز رمز عبور ایمیل شخصی خود را وارد کنید ایملیا میتوانید به جای آن آی دی خود را اضافه کنید ودر آخر آن @yahoo.comرا وارد کنید وسپس نام استان خود را وارد کردهو بعد سال تولد خود را وارد کنید وبعداز آن سوال امنیتی و پاسخی برای سوال خود بنویسیدو سپس کد امنیتی که در تصویر می بینید همان طور وارد کردهوبعد روی گزینه ی قوانین را قبول می کنم  کلیک کنیدوبعد از و بعد روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید.

برچسب ها : دفعات بازدید : 84
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 31 شهریور 1391 و در ساعت : 11:40 - نویسنده : سعید

سایت کسب درآمد اینترنتی آسان باکس


اگر کسی به دنبال کسب درآمد آلی برای خود است آسان باکس تقریبآ بهترین پیشنهاد من به شماست در این سایت کسب درآمد با داشتن زیر مجموعه ی فراوان درآمد روزانه تقریبآ صدهزار تومان قیمت هر کلیک 10تا15تومان است برای آسایش خود و سادگی کسب درآمد خود در این سایت ثبت نام کنید.پرداخت پول به کارتها ی عضو شتاب.باتشکر و ثبت نام کنید  ...

ثبت نام

روش ثبت نام در آسان باکس: روی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده وسپس بر روی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده وسپس نام کاربری وبعدرمز عبور وبعد برای امنیت بالا رمز عبور را مجددآ تکرار می کنیم و بعداز رمز عبور ایمیل شخصی خود را وارد کنید ایملیا میتوانید به جای آن آی دی خود را اضافه کنید ودر آخر آن @yahoo.comرا وارد کنید وسپس نام استان خود راوبعد سال تولد خود را وارد کنید وبعداز آن سوال امنیتی طرح کرده و پاسخی برای آن مطرح کنید وبعدکد امنیتی را همان طور که در تصویر میبینید وارد کنید وبعدروی گزینه ی قوانینرا قبول می کنم و بله من قوانین را قبول میکنم کلیک کنیدوبعد از انجام این کار روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید.

برچسب ها : دفعات بازدید : 83
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 31 شهریور 1391 و در ساعت : 09:28 - نویسنده : سعید
آخرین مطالب نوشته شده
صفحات وبلاگ
Copyright © 2011 by dawolf.samenblog.com | designed by samenblog.com